Пирятинська районна рада
Пирятинський район, Полтавська область

Новини

Вітаємо з Днем народження!

Дата створення: 08:31 13.11.2019

13 листопада свій День народження відзначає Сімонов Андрій Вікторович – депутат Полтавської обласної ради VII скликання.

Призначено нового голову Полтавської облдержадміністрації

Дата створення: 16:12 12.11.2019

12 листопада перший заступник керівника Офісу Президента України Сергій Трофімов за дорученням Глави держави представив громаді Полтавщини нового голову обласної держаної адміністрації Олега Синєгубова. 

На засіданні постійних комісій

Дата створення: 15:19 12.11.2019

12 листопада відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради, яке провів голова районної ради Сергій Пазюк.

Відділ у Пирятинському районі міжрайонного управління у Гребінківському та Пирятинському районах Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області повідомляє землевласникам: завершіть процедуру оформлення права власності на землю

Дата створення: 09:37 12.11.2019

Для забезпечення належного захисту державою суб’єктів права власності і господарювання має бути здійснене відповідне оформлення права власності на землю. Частиною цієї процедури є присвоєння кадастрового номера земельній ділянці. Без нього на сьогодні власник земельної ділянки не зможе здійснювати правочини: продавати, дарувати, здавати в оренду, брати кредит під її заставу тощо.

У 2020 РОЦІ ЗНО З УКРАЇНСЬКОЇ СКЛАДАТИМУТЬ БЕЗ УРАХУВАННЯ НОВОГО ПРАВОПИСУ

Дата створення: 08:48 12.11.2019

Українська без нового правопису, зміни у часі та завданнях і сертифікати трьох попередніх років — особливості ЗНО-2020

«Родослів» у Крячківці

Дата створення: 13:37 11.11.2019

9 листопада районний пісенний фестиваль «Родослів» завітав у Крячківку. На сцені сільського клубу виступали як досвідчені пісенні колективи «Древо»  і «Калина», так і талановиті маленькі зірочки. Справжнім бенефісом вечора став виступ танцювального гурту «Дюймовочки», який своїми запальними танцями вразив глядачів.

Порядок призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги

Дата створення: 11:06 11.11.2019

Постановою Кабінету Міністрів України від 29.04.2004 року № 558 затверджено порядок призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги.

Як не порушити порядок перебування на обліку в службі зайнятості?

Дата створення: 11:01 11.11.2019

Досить часто громадяни, які звернулися до державної служби зайнятості, опиняються в ситуації, коли з певних причин припиняється їх реєстрація як безробітних і вони одночасно втрачають право на матеріальне забезпечення. Уникнути непорозумінь, допоможуть ці роз’яснення.

Привітання голови районної ради із Днем працівників культури

Дата створення: 14:55 08.11.2019

Вітаю вас із Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва! Це професійне свято людей, які опікуються прекрасним і приносять у наше буденне життя ту життєдайну силу, яка допомагає  вирватись із тенет повсякденних проблем і поринути у світ гармонії.  Це свято, яке стосується кожного з нас, адже всі ми носії культури, традицій, звичаїв, мови сіл, селищ, міст, зрештою, країни, в якій живемо.

Працівники культури відзначили своє професійне свято

Дата створення: 14:29 08.11.2019

9 листопада, спільно з Днем української писемності та мови, відзначається Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва.           Пирятинський край багатий талановитими і обдарованими особистостями. Саме культура незримою силою формує національну спільність, робить нас неповторними і несхожими на інших. Тож напередодні свята, у великому залі адмінбудинку, привітали працівників галузі району. Із вітальними словами до присутніх звернулися голова районної ради Сергій Пазюк, голова райдержадміністрації Олег Куча, в.о. завідувача сектору культури і туризму райдержадміністрації Сергій Валоваженко.           За сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток і популяризацію української культури на Пирятинщині, кращих фахівців галузі та аматорів народного мистецтва відзначено грамотами та подарунками.