Пирятинська районна рада
Пирятинський район, Полтавська область

Новини

Мінекоенерго: Всеукраїнська акція «Відновлюємо ліси разом»

Дата створення: 14:12 28.02.2020

Міністерство енергетики та захисту довкілля спільно з Державним агентством лісових ресурсів започатковують нову Всеукраїнську акцію «Відновлюємо ліси разом».

Відбулася сорок шоста сесія районної ради

Дата створення: 16:40 27.02.2020

27 лютого відбулося пленарне засідання сорок шостої сесії Пирятинської районної ради сьомого скликання, яке провів голова районної ради Сергій Пазюк. У роботі сесії взяли участь депутати обласної ради Віталій Бабак, Іван Близнюк, Олександр Гаркавенко та Андрій Сімонов, сільські голови,  керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ та організацій, причетні до розгляду питань порядку денного, представники засобів масової інформації.

Призначено нового голову Пирятинської райдержадміністрації

Дата створення: 10:00 26.02.2020

РОЗПОРЯДЖЕННЯМ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №146/2020-рп від 25 лютого 2020 року призначено Зайцева Анатолія Павловича головою Пирятинської районної державної адміністрації Полтавської області.

У квітні Полтавщина приєднається до щорічної Всеукраїнської акції «Серце до серця»

Дата створення: 08:57 26.02.2020

 У всіх регіонах України у період із 1 квітня по 3 травня 2020 року відбудеться XV Всеукраїнська акція «Серце до серця» під гаслом «Дитяче серденько, живи». Головна мета акції – збір коштів на придбання кардіореанімаційного медичного обладнання для дитячих лікарень області. Акція відбуватиметься п’ятнадцятий рік поспіль і за цей час встигла набути загальнонаціональної підтримки.

У Пирятинському центрі первинної медико-санітарної допомоги проведено ремонти у трьох кабінетах

Дата створення: 15:36 25.02.2020

Нещодавно у  Пирятинському центрі первинної медико-санітарної допомоги проведено капітальні ремонти у трьох кабінетах. Тут повністю замінено підлогу, двері, вікна, систему освітлення, пофарбовано стіни і стелю, підведено водопостачання, а також придбано функціональні меблі. Тепер в оновлених  кабінетах розмістилися сімейні лікарі, які вже проводять прийом пацієнтів. Таке перетворення здійснено за кошти депутата обласної ради Андрія Сімонова, які він направив з фонду розвитку окремих територій. Загальна вартість проекту 250 тисяч гривень.

Сергія Вольвача відзначено Подякою Президії Національної академії наук України

Дата створення: 09:24 25.02.2020

Вітаємо керівника лабораторії районної станції юних натуралістів Науково-дослідницького центру учнівської молоді «Пролісок» Пирятинської районної ради Вольвача Сергія Володимировича із відзначенням ПОДЯКОЮ Президії Національної академії наук України. Подальших Вам  успіхів!

Відбувся І етап районної спартакіади серед сільських територіальних громад

Дата створення: 11:49 24.02.2020

23 лютого у Дейманівці відбувся І етап районної спартакіади серед сільських територіальних громад на «Краще спортивне село Пирятинщини».

Заключні акорди "Родослову" прозвучали у Теплівці

Дата створення: 11:13 24.02.2020

Заключні акорди пісенного фестивалю "Родослів" 22 лютого прозвучали у чудовому селі Теплівка. На сцені неперевершені пісенні таланти під керівництвом Миколи Козачка створили свято української пісні, музики, танцю. Висока виконавча майстерність та вдало підібраний репертуар викликали у глядачів бурхливі оплески та гучні овації. Як приємно, що є у нас на Пирятинщині такі чудові мистецькі колективи. Їхня творчість надихає віру у майбутнє України заради якого б'ються наші серця. На заході побував голова Пирятинської районної ради Сергій Пазюк.

Звітували аматори сцени Вечірківського клубу

Дата створення: 10:58 24.02.2020

22  лютого у селі Вечірки відбувся звітний концерт у рамках пісенного районного фестивалю "Родослів".Глядачі тепло приймали аматорів сцени, які подарували добрий настрій та душевну насолоду своїми

Звітували Малютинці

Дата створення: 10:49 24.02.2020

21 лютого сільський Будинок культури с. Малютинці був переповнений глядачами. Тут у рамках районного пісенного фестивалю "Родослів" проходив звітний концерт аматорів сцени цього чудового літописного села. Любов до рідної землі, до милої серцю сторони звучали у вітальній пісні "Малютинський край" у виконанні хору. Хвилюючі душевні пісні фолькльорного ансамблю "Рідня" трепетно проникали аж до самого серця. На сцені і вихованці дитячого садочку і випускники школи - пісні, вірші, композиції.  Було тут місце і дотепному гумору, особливо сподобалась сценка "Стоматолог", глядачі аж за боки хапалися зо сміху. Гарний настрій, щирі посмішки на обличчях глядачів говорили самі за себе - у малютинчан свято вдалося.