Пирятинська районна рада

Область і підрядники повністю готові до погіршення погодних умов

Переглядів: 92

У межах робочої поїздки в Кобеляцький район голова облдержадміністрації Олег Синєгубов побував на базі підрядної організації, відповідальної за утримання автомобільних доріг у районі в осінньо-зимовий період. Оглянув спецтехніку, яка в разі потреби працюватиме на автошляхах.

«Загалом по області готові до роботи на місцевих дорогах близько 200 одиниць техніки, заготовлено більше 25 тисяч тонн спеціальної посипкової суміші різного складу. Договори на обслуговування всіх доріг області – і місцевих, і державних – укладені. Питань із підрядниками наразі немає, – розповів Олег Синєгубов. – На прикладі таких баз, як у Бутенках, організовано цілодобові чергування, щоб у разі погіршення погодних умов оперативно відреагувати й направити спеціальну техніку на обслуговування тієї чи іншої ділянки місцевої дороги».

Олег Синєгубов додав, що налагоджено комунікацію між усіма підрядниками.

«Якщо у когось не вистачатиме потужності, технічних можливостей, то підстраховуватимемо іншими підрядниками. Крім того, є можливість залучати спецтехніку з інших регіонів. Сподіваємося, таких ускладнень погодних умов не буде», – сказав очільник області.

Директор ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області» Олексій Басан розповів, що підрядна організація, яка відповідає за утримання автомобільних доріг у Кобеляцькому районі, до роботи в осінньо-зимовий період підготувала шість одиниць техніки: трактор, автогрейдери, навантажувачі. Заготувала понад 1,2 тисячі тонн протиожеледного матеріалу. За потреби залучатимуть додаткову техніку.

«Загалом область і підрядники повністю готові до погіршення погодних умов. Перше чергування дорожників відбулося вже цими вихідними, коли в 10 районах області були опади. На дороги висипали 360 тонн солі, – сказав Олексій Басан. – Чергові працюють цілодобово, на сайті Агентства місцевих доріг Полтавської області є телефони відповідальних осіб по кожному з районів. У разі необхідності можна звертатися за телефонами, ми будемо реагувати і надавати допомогу».

Із питань усунення ускладнень проїзду в зимовий період можна звертатися до диспетчерської служби цілодобово за телефоном 050-01-50-233.

Із сайту Полтавської ОДА« повернутися до списку новин