Пирятинська районна рада
Пирятинський район, Полтавська область

Щодо попередження токсикоінфекцій

Переглядів: 108

За повідомленням Держпродспоживслужби, в Україні зареєстровано два випадки захворювання на ботулізм з трьома постраждалими (хворі зареєстровані у Харківській та Луганській областях), які пов’язані з вживанням риби в'яленої (лящ) у серпні поточного року.

Відповідно до наданих документів, постачальником рибної продукції був                       ФОП Шипко Ярослав В'ячеславович, який зареєстрований у м. Києві та зазначена адреса пункту навантаження продукції вул. Промислова, 18, с. Луб’янка, Бородянського району Київської області, яка, фактично, в даному населеному пункті відсутня. Зазначений суб’єкт господарювання у Реєстрі операторів ринку та потужностей, на які видано експлуатаційний дозвіл, в Державному реєстрі потужностей операторів ринку відсутній.

Водночас, ФОП Шипко Я.В., займаючись транспортуванням риби, надавав декларації виробника ФОП Цирковнюк А.О., виробнича потужність якого розташована за адресою: вулиця Чкалова,1Б, село Луб'янка, Бородянський район, Київська область.

Держпродспоживслужбою встановлено, що ФОП Цирковнюк А.О. протягом червня-липня 2020 року не виробляв в'яленого ляща, з ФОП Шипко Я.В. не співпрацює, а надані зразки декларацій мають відмінності. Це вказує на можливу підробку документів щодо походження рибної продукції.

У випадку встановлення фактів продажу рибної продукції в торгових об’єктах                     м. Пирятин та району виробництва ФОП Цирковнюк А.О. (адреса потужності:                             вул. Чкалова,1Б, с. Луб'янка, Бородянський район, Київська область, номер експлуатаційного дозволу 10-22-20 FP від12.04.2012) просимо повідомити фахівця Пирятинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області за номером телефону 2-22-13.

 

Пирятинське районне управління

Головного управління

Держпродспоживслужби

в Полтавській області

« повернутися до списку новин