Пирятинська районна рада
Пирятинський район, Полтавська область

«Молодички» відсвяткували своє 25-річчя

Переглядів: 163

Усім шанувальникам української пісні нашого співочого Пирятинського краю добре відомий народний аматорський фольклорний колектив «Молодички» із Сасинівки. 5 вересня його учасники відсвяткували 25-річчя творчої діяльності. На заході побував голова Пирятинської районної ради Сергій Пазюк.

За чверть століття «Молодички» демонстрували свою майстерність на концертах різних рівнів. Щороку є учасниками обласного огляду-конкурсу «Чиста криниця» на Сорочинському ярмарку, здобули І місце на святі «Різдвяна феєрія». З великим успіхом виступали на фестивалі «Осінь весільна» в Києві, постійні учасники районних та обласних свят, які проходять на Пирятинщині. Колектив побував з концертами на всеукраїнській виставці в Пирогово «Українське село запрошує», національному виставочному комплексі «Експоцентр України» в Києві, брав участь в телепередачі «Фольк-musik» на Першому Національному. А ще виступи і нагороди в Алушті, Полтаві, Прилуках, Хоролі…
У піснях колективу звучать всі кольори та відтінки сердечних переживань - радощі і смуток, спогади і мрії, розчарування і надії, веселі жарти і героїчні пориви.
На святковому дійстві багато теплих слів прозвучали на адресу ювілярів і творчого подружжя - Ніни Олексіївни та Олексія Івановича Цисів - незмінного керівника та концертмейстера колективу. Нагороди, квіти, подарунки, щирі оплески…
Людина народжується на світ, щоб лишити по собі слід вічний. Впевнені, що багатогранна палітра пісенної творчості колективу «Молодички» буде ще довго радувати глядачів своєю самобутністю. Пишаємося неповторними талантами нашої щедрої Пирятинської землі і бажаємо подальших творчих успіхів та невпинного руху до музичних вершин.

« повернутися до списку новин