Пирятинська районна рада

Про депутата районної ради

Переглядів: 90

Працювати на рідній землі, допомагати своїм односельцям – поклик душі Петра Дмитровича Капштика, директора  ПП «Теплівська калина», депутата районної ради.

Підприємство працює з 2008 року, займається обробітком землі, що має в своєму активі понад 250 гектарів. Цьогорічна незвична зима і пізні весняні заморозки додали клопотів аграріям – підмерзла озима пшениця гібридних сортів, довелося пересівати. Нині на полях ПП «Теплівська калина» вирощують сою, кукурудзу, ячмінь та пшеницю.

У господарстві є вся необхідна техніка, працює 5 механізаторів, серед яких і старший син Петра Дмитровича – Роман. Менший син Дмитро  здобуває професію агронома  у Полтавській державній аграрній академії. Хлопець теж допомагає батькові господарювати у вільний від навчання час.

Варто зазначити, що підприємство надає послуги по обробітку землі і місцевому населенню, теплівчани звертаються до Петра Дмитровича, який нікому не відмовляє у допомозі.

Нині у «Теплівській калині» йде підготовка до збору ранніх зернових – проводиться ремонт техніки,  готуються склади, удосконалюється обладнання.

Приємно спостерігати за людиною, яка займається улюбленою справою, хочеться побажати справжнім трудівникам землі високих врожаїв і сприятливої погоди на ниві та вдома.« повернутися до списку новин