Пирятинська районна рада

На Полтавщині карантинні заходи не посилюють

Переглядів: 95

Відбулося засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Полтавської області. Голова облдержадміністрації Олег Синєгубов наголосив на необхідності продовжити виконання карантинних (протиепідемічних) заходів відповідно до постанови Кабміну.

«Ще два тижні тому по області було 7 хворих – нині маємо 27. 12 людей лікуються в стаціонарі, 15 – вдома. Ситуація не з кращих. Але маємо реагувати на неї. В області кількість хворих не перевищує норми, тобто  8 хворих на 1000 населення», – сказав Олег Синєгубов.

Виходячи з епідемічної ситуації на Полтавщині, комісія ТЕБ і НС рекомендує:

  • обмежити час роботи закладів громадського харчування та закладів розважальної діяльності до 22 години;

  • застосувуати за можливості гнучкий режим робочого часу, який, зокрема, передбачає різний час початку і закінчення роботи для різних категорій працівників, дистанційну (надомну) роботу;

  • суб’єктам господарювання внести (у разі необхідності) зміни до режимів їх роботи з метою встановлення початку роботи о 9, 10 чи більш пізній годині. Зокрема, встановити початок роботи о 10 або пізніше для працівників оптової та роздрібної торгівлі, ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів, поштової та кур’єрської діяльності, тимчасового розміщення та організації харчування, страхової діяльності, освіти, надання соціальної допомоги, мистецтва, спорту, розваг та відпочинку;

  • запровадити графіки роботи підприємств, установ, організацій, які передбачатимуть різний час початку (закінчення) їх роботи залежно від територіального розташування, галузевої належності, специфіки виконання робіт чи надання послуг;

  • розробити (скорегувати) маршрути руху громадського транспорту з урахуванням змінених графіків роботи підприємств, установ, організацій для забезпечення можливості переміщення працівників на роботу/з роботи.

Олег Синєгубов зазначив, що органи місцевого самоврядування мають самостійно приймати рішення щодо вжиття таких заходів у випадку погіршення епідемічної ситуації. Нині такої необхідності немає.

Очільник області додав, що питання щодо можливого посилення карантинних заходів на вихідні  обговорять завтра на  селекторій нараді з Президентом. Про результати оголосять.

                                                                                   Із сайту Полтавської ОДА« повернутися до списку новин