Пирятинська районна рада
Пирятинський район, Полтавська область

Відбулося засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Переглядів: 76

         12 березня у райдержадміністрації  відбулося засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, в якому взяв участь і голова районної ради Сергій Пазюк. У ході зібрання розглянуто питання щодо запобігання занесенню і поширенню на Пирятинщині гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом (2019-nCoV), а також введення обмежувальних заходів на території району.   

         Начальник Пирятинського районного управління  Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області Юрій Шніт проінформував присутніх щодо основних симптомів захворювання та профілактики запобігання коронавірусу, а також  закупівлі засобів індивідуального захисту для забезпечення поточної потреби установ і закладів.

         З 12 березня школи і дитячі садки Пирятинщини відправлено на карантин, який триватиме до 3 квітня. Всі інші заклади і установи району працюватимуть в умовах посиленої санітарної безпеки: вологе прибирання на основі дезінфікуючих засобів, провітрювання приміщень, уникнення скупчення людей понад 30 осіб, забезпечення засобами гігієни (рідке мило, паперові рушники) тощо.

     За результатами роботи комісії прийнято відповідні рішення. Вів засідання голова районної державної адміністрації Анатолій Зайцев.

« повернутися до списку новин