Пирятинська районна рада
Пирятинський район, Полтавська область

Школярі із Полтавської області перевірили рівень знань в інтернет-олімпіаді «На Урок»

Переглядів: 124

Із першого жовтня по восьме листопада учасники інтернет-олімпіади «На Урок» (https://naurok.com.ua/olimpiada) безкоштовно перевірили рівень знань із 16 предметів. Загалом виконали завдання пів мільйона юних українців, серед яких 18 520 осіб із Полтавської області.

11 листопада стало відомо, що учні з усієї області найкраще впорались із завданнями з таких предметів: основи здоров’я, українська мова та література і трудове навчання. Найактивнішим в олімпіаді серед Полтавської області став Гадяцький обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ст. імені Є.П. Кочергіна (1105 осіб), а найвищий середній бал за всіма предметами отримали вихованці Заводської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2.
Усі учасники проходили олімпіаду онлайн: виконувати завдання можна було де завгодно та у будь-який час. За успішне проходження олімпіади отримали нагороди (сертифікати, свідоцтва та дипломи). Педагоги отримали електронні свідоцтва та подяки за підготовку дітей, які можуть додати до свого вчительського портфоліо. Крім того, олімпіада дала можливість учителям побачити та заповнити прогалини у знаннях учнів.

Департамент освіти і науки облдержадміністрації


« повернутися до списку новин