Пирятинська районна рада

Полтавщину з робочим візитом відвідав Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук

Переглядів: 55

13 лютого в Полтавській області з робочим візитом перебував Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

Главу Уряду супроводжували голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов, голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький, секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота, інші офіційні особи.

Знайомство з областю Олексій Гончарук розпочав із відвідування пошукової свердловини № 217 Опішнянського родовища ГПУ «Полтавагазвидобування» ПАТ «Укргазвидобування». Прем’єр-міністр ознайомився з технологічним процесом дорозвідки покладів вуглеводнів, які здійснюються новим верстатом німецького виробництва «Bentec», оглянув обладнання та устаткування, поспілкувався з працівниками компанії.

В облдержадміністрації Олексій Гончарук провів нараду з питань надрокористування та залучення інвестицій.

Глава Уряду зазначив необхідність створення сприятливих умов для роботи видобувних компаній, що забезпечить збільшення обсягів видобутку вуглеводнів.

– Ми хочемо, що видобувним компаніям було максимально комфортно працювати в Україні. Просимо організувати роботу з інвесторами, бізнесом тут, на місцях для швидкого збільшення видобутку корисних копалин. Це залежить від органів самоврядування, обласних рад, громад, – сказав Олексій Гончарук.

У ході наради йшлося й про необхідність боротьби з проявами корупції, зокрема у надрокористуванні. Одним із дієвих засобів боротьби з нею є забезпечення рівного доступу надрокористувачів до ділянок. Наразі головою Державної служби геології і надр України Романом Опімахом було презентовано Інвестиційний атлас надрокористувача України – сервіс із переліком ділянок надр, які інвестори зможуть купити та розробляти. Так, інвесторам запропоновано дві ділянки для видобутку нафти й газу на Полтавщині: Оболонська площа в Семенівському районі й площа Писарівська-2 у Великобагачанському та Решитилівському районах. Площа першої – 496 кв. км, другої – 221 кв. км.

Оскільки в минулому році Полтавщина стала пілотним регіоном у фінансуванні сфери медицини, Олексій Гончарук відвідав ряд обласних закладів охорони здоров’я.

Так, на Комунальному підприємстві «Полтавський обласний центр екстренної медичної допомоги та медицини катастроф Полтавської обласної ради Прем’єр-міністр України ознайомився з роботою Центральної диспетчерської служби та консультативного телеметричного відділу.

Олексій Гончарук побував на будівництві нового корпусу обласного кардіологічного диспансеру.

У Полтавській обласній клінічній лікарні ім. М.В. Скліфосовського Полтавської обласної ради Глава Уряду оглянув роботи з реконструкції приймального відділення під відділення невідкладних станів, ознайомився зі станом готовності системи охорони здоров’я регіону до роботи з Національною службою здоров’я України на прикладі нейрохірургічного відділення.

                                                                                                                            Із сайту Полтавської обласної ради« повернутися до списку новин