Пирятинська районна рада
Пирятинський район, Полтавська область

І знову про Пирятинський "Центр первинної медико-санітарної допомоги"

Переглядів: 56

19 лютого, у Центрі громадського діалогу, відбулося засідання круглого столу за участю голови Пирятинської районної  ради Сергія Пазюка, його заступника Олексія Гусака, директора КП «Пирятинський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Ірини Дядькової, депутатів районної ради та представників міської ради.

На порядку денному постало питання  фінансової підтримки Центру первинної медико-санітарної допомоги, який  надає медичні послуги, як жителям району, так і об’єднаної територіальної громади.

Директором підприємства Іриною Дядьковою було зазначено, що вже найближчої сесії районної ради, для належної допомоги сільському населенню, передбачено фінансування Центру у розмірі 788 тис.грн. Крім того, кожна сільська рада виділяє необхідні кошти для функціонування ФАПів на своїх територіях, це  ще близько 700 тис.грн.

Керівництво районної ради вийшло із пропозицією до міської ради також виділити фінансовий ресурс, який би забезпечив обслуговування Пирятинським Центром первинної медико-санітарної допомоги жителів Пирятинської  ОТГ.

Буде дуже прикро, коли міська рада не долучиться до фінансування… У такому випадку, згідно рекомендацій Координаційної ради з питань місцевого самоврядування, міські жителі, які не заключили декларації із Центром, з 1 березня обслуговуватися будуть тільки при невідкладних станах.

« повернутися до списку новин