Пирятинська районна рада

Командна робота - запорука успіху

Переглядів: 153

Вже традиційно жнива на Пирятинщині починаються від свята Петра і Павла. Цьогоріч не виняток, деякі господарства з 14 липня почали обкос пшеничних ланів. Для справжнього хлібороба кожний літній день на вагу золота адже коли влітку добре потрудишся то і зиму переживеш без зайвиж клопотів.

Керівник ТОВ ,,Крячківка - Агро,, Андрій Сімонов вважає, що жнива - це командна праця. Тут усе важливо: надійність зернозбиральної техніки,безперебійна робота автотранспорту,належне дотримання техніки безпеки, вчасне та смачне харчування працівників. Кожна людина на жнивах відповідає та виконує конкретну роботу. Так Овраменко Віталій та Чернецький Віталій - комбайнери, Харченко Віктор, Тимошенко Сергій ,Савенко Олександр - водії ,вивозять збіжжя з поля до току , Стельмашенко Олександр - тракторист, за пожежною безпекою слідкує Дуюн Руслан. Сьогодні, за словами Андрія Вікторовича доволі не погані прогнози на майбутній врожай ранніх зернових, найголовніше, щоб були сприятливі погодні умови.

Неподалік пшеничного поля розташовані дослідні ділянки ТОВ ,,Крячківка - Агро,, на яких опробовуються новітні сорти соняху та кукурудзи торгової марки ,,Піонер,, Андрій Сімонов та Митропан Євгеній - представник ТОВ ,,Піонер,, переконані ,що науковий підхід та іноваційні агро - технології запорука успішного землеробства.« повернутися до списку новин