Пирятинська районна рада
Пирятинський район, Полтавська область

Про подальшу долю КП «Пирятинська ЦРЛ»

Переглядів: 129

Колектив КП «Пирятинська ЦРЛ» звернувся до районної ради з листом щодо подальшої роботи лікувального закладу в умовах реформування.

За результатами засідання постійних комісій районної ради, напрацьовано звернення до керівництва міської ради щодо передачі об’єднаній територіальній громаді, як юридичних установ, так і майна спільної власності району.

Сьогодні, 17 вересня, на оперативній нараді у КП «Пирятинська ЦРЛ», голова районної ради Сергій Пазюк доносив лікарям свою позицію щодо подальшої долі лікарні. Своє бачення озвучив і депутат обласної ради Андрій Сімонов. Усі разом, як колектив ЦРЛ, так і Сергій Пазюк та Андрій Сімонов висловили позицію, що районна лікарня повинна слугувати для населення громади і має бути місцевим комунальним закладом. Нині для громади важливо визначити одним із пріоритетів розвиток медицини та збереження здоров’я підростаючого покоління. Беззаперечно, в першу чергу, потрібно підтримувати і розвивати свої заклади охорони здоров’я, де люди будуть отримувати якісні медичні послуги, адже в умовах підпорядкування новоствореному Лубенському району існують ризики, що  фінансування відбуватиметься по залишковому принципу.

                                                                

« повернутися до списку новин