Пирятинська районна рада
Пирятинський район, Полтавська область

Березоворудських школярів будуть підвозити

Переглядів: 89

           До районної ради звернулися батьки учнів Березоворудської школи, які проживають на початку села,  із проханням допомогти вирішити питання по підвезенню їх дітей  до навчального закладу.

10 жовтня у Березоворудській загальноосвітній школі відбулося виїзне засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, молодіжної політики, спорту та туризму, яке провів голова комісії Єгор Киричевський. На порядку денному два важливі питання:                                                                                                                               підвезення учнів та збільшення кількості учнів в групах подовженого дня.

          Жваву дискусію між батьками і дирекцією школи викликало питання щодо підвезення учнів. У результаті  вирішено здійснювати додаткові рейси шкільного автобуса, який буде підвозити дітей села Березова Рудка в кількості 17 осіб до навчального закладу. 

             По питанню збільшення кількості учнів в групі подовженого дня було вирішено запропонувати батькам дітей, які бажають залишатися в вище зазначеній групі, звернутися  із письмовою завою до дирекції навчального закладу, після чого дане питання буде вирішено.

« повернутися до списку новин