Пирятинська районна рада
Пирятинський район, Полтавська область

Карантин «вихідного» дня у Лубнах і Пирятині

Переглядів: 94

14-15 листопада 2020 року фахівці Пирятинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області разом з представниками Пирятинської міської ради, інспекторами  Пирятинського відділення поліції ГУНП в Полтавській області здійснили комісійні обстеження 105 суб’єктів господарювання (заклади громадського харчування, магазини з продажу непродовольчих товарів).

Під час обстеження магазину «Єва» встановлено перебування відвідувачів у приміщенні магазину.  На суб’єкта господарювання оформлено протокол про адміністративне порушення, роз’яснено, що торговельна  діяльність  у період з 00 годин 00 хвилин суботи до 00 годин 00 хвилин понеділка на території України з 14 листопада 2020 р. до 30 листопада 2020 р. може здійснюватися лише шляхом адресної доставки замовлень.

Загалом суб’єкти господарювання поставилися з розумінням до запровадження вимоги карантину вихідного дня, що призвело до зменшення кількості людей на вулицях населених пунктів та відсутності черг біля торгових  об’єктів.

Також, фахівцями Пирятинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області 14 листопада 2020 року здійснено позапланову перевірку магазину продовольчих товарів «Центральний», що у Пирятині. По виявлених невідповідностях (відсутні деззасоби, зареєстровані в Державному реєстрі; контейнер для використаних ЗІЗ не маркований) суб’єкту господарювання вручено припис.

Перевірки тривають!

На виконання вимог Постанови Головного санітарного лікаря України  за № 641 від 22.09.20 року «Щодо дотримання вимог карантину вихідного дня» спеціалісти Лубенського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полавській області спільно з органами поліції та муніципальної служби міста провели рейди містом у вихідні дні.

Більша частина підприємців з розумінням поставилася до вимог карантину «вихідного» дня.  У той же час деякі підприємці відмовились зачинятись. Проводилась роз’яснювальна робота та бесіди, здійснено перевірку 32 заклади торгівлі, складено 4 протоколи і 1 протокол щодо стихійної торгівлі.

ГУ Держпродспоживслужби в Полтавській області.

« повернутися до списку новин