Пирятинська районна рада
Пирятинський район, Полтавська область

До 19 серпня триває прийом документів від фермерів на отримання кредитів через Укрдержфонд

Переглядів: 111

За програмою «Надання кредитів фермерським господарствам» до регіональних відділень вже надійшло 129 заявок на загальну суму 58,4 млн грн. Прийом документів від фермерських господарств розпочато 21 липня і триватиме до 19 серпня поточного року.

Нагадаємо, підтримка надається на поворотній основі терміном до 5 років в обсязі до 500 тис. грн на одне фермерське господарство. На 2020 рік за цією програмою передбачено 67 млн грн.

Крім того, з наступного тижня Укрдержфонд розпочне прийом заявок за напрямом «Бюджетна субсидія на одиницю оброблюваних угідь (1 гектар) – новоствореним фермерським господарствам» у межах програми «Фінансова підтримка розвитку фермерських господарств».

Також із 3 вересня стартують обласні навчальні семінари для фермерів за участі фахівців Укрдержфонду, Держгеокадастру та представників департаментів з розвитку АПК обласних державних адміністрацій. Семінари будуть проводитися щочетверга об 11:00 з дотриманням усіх протиепідемічних норм. На зустрічах обговорюватимуться такі фокусні теми, як створення сімейних фермерських господарств, земельні відносини, інформування щодо програм державної підтримки та обласних програм підтримки.

За матеріалами Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України

« повернутися до списку новин