Пирятинська районна рада

Із професійним святом привітали працівників Пирятинського ЦПМСД

Переглядів: 191

Робити  добро – це першооснова професії медика, це покликання душі. Саме від старань, дбайливості та терпіння медпрацівників залежить життя і здоров’я кожного з нас.

Нинішні реалії принесли великі виклики у систему охорони здоров’я. Із поширенням складної ситуації із захворюванням на COVID-19, саме працівники первинної ланки першими стали на сторожі людського життя.

Зважаючи на карантинні обмеження, своє професійне свято працівники КП «Пирятинський центр первинної медико-санітарної допомоги» відзначили у робочій атмосфері. У Центрі побував і голова районної ради Сергій Пазюк.

Теплі слова вдячності і щирі вітання людям гуманної професії прозвучали від керівників району і міста. За  сумлінну працю, зразкове виконання професійних обов’язків, відповідальне ставлення до складної ситуації у країні – чергування на КПП на території району кращим працівникам первинної ланки вручили Грамоти районної ради, райдержадміністрації та міської ради.

Бажаємо усім медичним працівникам Пирятинського краю нехай сторицею повертається до вас добро, дароване людям. Нехай у ваших родинах завжди панують щастя і мир. Міцного здоров’я і добра вам!« повернутися до списку новин