Пирятинська районна рада

Очільники громад району вивчали досвід Київщини

Переглядів: 109

22 жовтня, на запрошення Бориспільської районної ради, відбулося виїзне засідання Пирятинської Координаційної ради з питань місцевого самоврядування на базі Процівської сільської ради Київської області. У заході взяли участь голова районної ради Сергій Пазюк, його заступник Олексій Гусак, сільські голови та працівники апарату районної ради. Основна мета візиту – вивчення досвіду роботи місцевого самоврядування.

Село Проців – адміністративний центр громади – справжнє європейське село. Вже майже сорок років очолює громаду Чешко Любов Іванівна, яка самовіддано працює заради добробуту і розвитку громади. Упродовж багатьох років Процівська сільська рада є беззаперечним лідером у районі та області по благоустрою території: клумби, сквери, альтанки, дитячі майданчики, мальовничі панно, інсталяції – все це зачаровує своєю неповторною красою.

Соціально-культурна сфера громади працює злагоджено і результативно. Новозбудований дитячий садок на понад 6о місць нагадує собою чарівний замок, затишні і повністю укомплектовані класи початкової школи, де навчається 85 дітей. У проекті Любові Іванівни – будівництво нової середньої школи, адже переконана, що там, де діти – там і майбутнє. Є в селі і музична школа, клуб, спортивний зал, амбулаторія, робота в яких просто вирує.

Всі ці вражаючі зміни здійснюються за меценатські кошти. І процівці пишаються своїм селом, адже воно завжди прибране та заквітчане. 

На сьогодні у Проціві проживає близько 2500 мешканців, тут знаходиться 41 садове товариство та чимало дачних будинків. У селі працює фермерське господарство, заміський клуб верхової їзди «Конюшня Бутенка», де проводяться всеукраїнські та міжнародні змагання.

За високі досягнення у своїй діяльності, Чешко Любов Іванівна двічі нагороджена Орденом Княгині Ольги ІІІ ступеня, медаллю та грамотою Верховної Ради України «За заслуги перед Українським народом» та відзнаками Української православної церкви.

Очільники громад Пирятинщини разом із головою Бориспільської районної ради Владиславом Байчасом та Процівським сільським головою у форматі діалогу обговорили важливі питання соціально-економічного розвитку територій, а також процесу децентралізації.

 

                                                         Пирятинська районна рада« повернутися до списку новин