Пирятинська районна рада
Пирятинський район, Полтавська область

Районна рада має намір передати майно спільної власності територіальних громад

Переглядів: 266

11 вересня голова районної ради Сергій Пазюк провів спільне засідання постійних комісій районної ради з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та управління майном, з питань соціального захисту населення та охорони здоров’я.

Головне питання розгляду -  намір передачі майна спільної власності територіальних громад району об’єднаній територіальній громаді та передачі установ комунальних підприємств районної ради  "Пирятинський центр первинної медико-санітарної допомоги" та "Пирятинська центральна районна лікарня". 

          Сергій Пазюк повідомив присутнім, що після місцевих виборів буде утворено одну територіальну громаду і об’єкти спільної власності територіальних громад перейдуть до ОТГ. Днями до районної ради звернулося керівництво КП «Пирятинська ЦРЛ» щодо вирішення подальшої долі установи. Наразі законодавчо не визначено механізм передачі вторинної ланки медицини. В таких умовах ми ризикуємо втратити деяке майно. Щоб цього не сталося, потрібно визначитися з подальшими діями. Депутат обласної ради Андрій Сімонов був категоричним: комунальне підприємство «Пирятинська центральна районна лікарня» має бути медичним закладом об’єднаної територіальної громади, так як вважає пріоритетом якісне медичне обслуговування для її жителів.

У результаті активного обговорення, рекомендовано звернутися до Пирятинської ОТГ із пропозицією прийняти майно і установи спільної власності територіальних громад району та створити комісію з реорганізації установ.

Також депутати розглянули ряд питань внесення змін до районних програм та фінансового забезпечення комунальних підприємств охорони здоров’я.

« повернутися до списку новин