Пирятинська районна рада
Пирятинський район, Полтавська область

Депутату районної ради вручено Подяку Міністерства соціальної політики України

Переглядів: 110

6 липня виповнюється 50 років Тристану Олегу Валерійовичу – директору Пирятинського психоневрологічного будинку-інтернату, депутату районної ради.

Народився ювіляр у Пирятині, навчався у міській школі № 2, також закінчив музичну школу по класу духових інструментів. Далі освіту здобував у Лохвицькому технікумі харчової промисловості. Згодом пішов на строкову службу – Військово-повітряна інженерна академія імені М.Є.Жуковського у Москві. Саме тут доля звела Олега Валерійовича зі своєю дружиною Оленою Миколаївною, яка також народилася 6 липня…

 Спочатку подружжя жило в Москві, де і народився син Євгеній. Згодом вмовив дружину переїхати до Пирятина, тут вже родина поповнилася донькою Діаною. За освітою Олена Миколаївна фінансист, нині працює у податковій службі.

У сфері соціального захисту Олег Валерійович майже 15 років, з яких 9 років очолює психоневрологічний будинок-інтернат.

Привітав ювіляра із поважним Днем і голова районної ради Сергій Пазюк, виконавши приємну місію – вручив Подяку Міністерства соціальної політики України Тристану Олегу Валерійовичу, за сумлінну працю, високий професіоналізм та особистий внесок у реалізацію державної політики з питань соціального захисту населення.

Несподіваним сюрпризом стало привітання від голови районної ради для Олени Миколаївни…

Щиро вітаємо наших іменинників і бажаємо їм безмежного щастя та міцного здоров'ячка. Нехай кожен день буде сповнений добром і сімейним затишком на многая літа!

« повернутися до списку новин