Пирятинська районна рада
Пирятинський район, Полтавська область

Відбулося останнє пленарне засідання Пирятинської районної ради сьомого скликання

Переглядів: 138

23 жовтня депутати районної ради зібралися на останнє пленарне засідання. У ході роботи, з метою узгодження всіх фінансових моментів, що стосуються видатків з районного бюджету, депутати  внесли зміни до районних програм, Календарних планів та показників районного бюджету на поточний рік.

Далі обранці заслухали звіт директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Пирятинського району Сергія Зайченка про свою роботу та продовжили з ним термін дії трудового контракту ще на три роки.

Крім того, ухвалено рішення про вихід районної ради зі складу співзасновників територіального центру соціального обслуговування та затверджено розпорядження голови районної ради, прийняті у міжсесійний період.

Голова районної ради Сергій Пазюк і його заступник Олексій Гусак подякували депутатському корпусу за результативну роботу упродовж всієї каденції та побажали нових подальших успіхів.

         У роботі сесії взяли участь 22 депутати, голова райдержадміністрації Анатолій Зайцев, керівники установ та структурних підрозділів райдержадміністрації, причетні до розгляду питань порядку денного.

« повернутися до списку новин