Пирятинська районна рада
Пирятинський район, Полтавська область

Сергію Плетіню виповнилося 60 років

Переглядів: 73

20 січня 60 років виповнюється Плетіню Сергію Миколайовичу – голові Пирятинського місцевого осередку ГО ВФСТ «Колос» - Людині, яка присвятила своє життя розвитку спортивно масової роботи на Пирятинщині. Привітали ювіляра голова районної ради Сергій Пазюк, його заступник Олексій Гусак та голова райдержадміністрації Олег Куча.

Народився Сергій Миколайович у селі Ковалівка Драбівського району Черкаської області, в сім’ї вчителів. Закінчив місцеву середню школу та Київський радіомеханічний технікум. Після проходження служби у лавах Збройних Сил, навчався в Черкаському педагогічному інституті, який закінчив за спеціальністю учитель фізичної культури та спорту.

         Був гравцем команди «Нафтовик» експедиція глибокого буріння, учасник Чемпіонату України серед КФК.

          Працював у Пирятинській ДЮСШ тренером з футболу, був тренером команди «Нафтовик» ЕГБ та команди ФК Пирятин. З 1992 року  очолює Федерацію футболу Пирятинського району, а з 2012 року - голова Пирятинського місцевого осередку ГО «ВФСТ «Колос».

        Пирятинська районна рада  вітає Сергія Миколайовича із поважним ювілеєм, бажає міцного здоров’я, достатку, родинного затишку та нових вагомих здобутків в усьому. Нехай подальша життєва дорога завжди веде до омріяних вершин, а доля дарує повні щастям многії літа.

« повернутися до списку новин