Пирятинська районна рада
Пирятинський район, Полтавська область

Відбулося засідання сорок сьомої позачергової сесії районної ради

Переглядів: 74

6 квітня відбулося пленарне засідання сорок  сьомої позачергової сесії Пирятинської районної ради, яке провів голова районної ради Сергій Пазюк. У роботі сесії взяли участь голова райдержадміністрації Анатолій Зайцев, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ та організацій, причетні до розгляду питань порядку денного, представники засобів масової інформації.
          На початку засідання Сергій Пазюк повідомив, що від сьогодні на Пирятинщині функціонує два карантинні блокпости на в’їздах у район - автошляхи Київ-Харків та Прилуки-Пирятин, де буде проводитися цілодобове чергування працівниками поліції, ДСНС та медиків. Блокпости будуть забезпечені необхідними засобами і здійснюватимуть  пропускний режим із обов’язковим дистанційним виміром температури осіб, які в’їжджають на територію області.

У ході сесії депутати внесли зміни до показників районного бюджету на поточний рік, серед яких передбачено збільшення резевного фонду районного бюджету  на суму 200 тис. гривень. Ці кошти буде спрямовано на забезпечення роботи блокпостів. Також депутати ухвалили рішення про передачу двох автомобілів для блокпостів на час їх функціонування.

Наостанок обранці прийняли Звернення до регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Полтавської області щодо необхідності додаткового матеріально-технічного забезпечення блокпостів, розгорнутих на території Пирятинського району.

« повернутися до списку новин