Пирятинська районна рада

На Пирятинщині вшанували учасників бойових дій на території інших держав

Переглядів: 63

Майже 330 тисяч українців взяли участь у воєнних протистояннях минулого століття – в Афганістані, В’єтнамі, Єгипті, Лівані, Сирії, Анголі, на території колишньої Югославії та інших «гарячих» точках. Не всі воїни повернулися до своїх родин, понад 3 тисячі українських бійців більше не переступили поріг рідного дому. Пирятинщина втратила в Афганістані трьох своїх синів - Володимира Свинаря, Олексія Сушка та Олександра Перетятька.

У Пирятинському районі 202 учасника бойових дій на території інших держав, з них 187 воїнів-афганців.

Саме в цей день, 15 лютого, у великій залі адмінбудинку, відбувся урочистий захід, присвячений 31 роковинам виведення  військ з Афганістану, у якому взяли участь керівники району і міста, ветерани афганської війни, їх родичі, представники громадськості.

З промовами до присутніх звернулися голова районної ради Сергій Пазюк, в.о. голови районної державної адміністрації Лариса Богомаз, секретар міської ради Тетяна Чайка та голова районної організації української спілки ветеранів-афганців  Василь Діжук.

Активістів ветеранського афганського руху нагородили грамотами районної ради, районної державної адміністрації та міської ради. За рішенням президії Української Спілки ветеранів Афганістану медаллю «За заслуги» нагороджено Сурмила Володимира Івановича.

Тематичні пісні прозвучали у виконанні учасника бойових дій Андрія Клименка та  аматорів сцени Пирятинського краю.

По завершенню заходу учасники зібрання поклали  квіти до пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам та хвилиною мовчання вшанували  загиблих героїв, які не повернулися з афганської війни.

 

                                                             Пирятинська районна рада
« повернутися до списку новин