Пирятинська районна рада
Пирятинський район, Полтавська область

Працювали постійні комісії

Переглядів: 77

20 грудня голова районної ради Сергій Пазюк провів спільне засідання постійних комісій Пирятинської  районної ради.

  Розпочалося зібрання, як зазвичай, розглядом листів, що надійшли до районної ради, далі перейшли до сесійних питань.

Начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Володимир Петрик ознайомив депутатів із проектом Програми економічного і соціального розвитку Пирятинського району на 2020 рік, з тексом якої можна ознайомитися у розділі «Матеріали до чергової сесії». Далі відбулося представлення районних програм і Календарних планів на наступний рік та внесення змін до діючих програм, які були погоджені із відповідним фінансуванням.

  Начальник фінансового управління райдержадміністрації Людмила Безушко ознайомила зі змінами, що пропонується внести до показників районного бюджету на поточний рік  і презентувала проект районного бюджету на 2020  рік, детально зупинившись на його видатковій частині по кожній галузі. За попередньою інформацією, прогнозний показник надходжень до загального та спеціального фондів районного бюджету визначено у сумі 73466,7 тис.грн. Доходи загального фонду районного бюджету (без урахування трансфертів)  обраховано у сумі 39 492,0 тис. грн. Основним джерелом надходжень загального фонду є податок на доходи фізичних осіб, головним  фактором, що вплинув на прогноз податку, є  підвищення мінімальної заробітної плати з 1 січня наступного року до 4 723 грн.

 Також погоджено зміни до фінансового плану комунального підприємства "Пирятинська центральна районна лікарня" на 2019 рік та фінансовий план на 2020 рік.

  Крім того, депутати попередньо погодилися надати дозвіл КП "Пирятинська центральна районна лікарня" на передачу в оренду майна спільної власності територіальних громад району для проведення приватної медичної діяльності, схвалили план роботи районної ради на 2020 рік, підтримали клопотання щодо нагородження Почесною грамотою Полтавської обласної ради Сергія Плетіня  та затвердження розпоряджень голови районної ради, прийняті у міжсесійний період.

Пленарне засідання сорок п’ятої сесії заплановане на 23 грудня.

 

 

                                                                       Пирятинська районна рада

« повернутися до списку новин