Пирятинська районна рада

Журі визначило лауреатів Премії Полтавської обласної ради імені Панаса Мирного 2020 року

Переглядів: 135

7 липня відбулося засідання журі Премії Полтавської обласної ради імені Панаса Мирного. Вів засідання заступник голови журі, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко.

Журі ознайомилося з матеріалами, поданими на здобуття премії, розглянуло творчу діяльність претендентів.

За результатами голосування, лауреатами Премії Полтавської обласної ради імені Панаса Мирного 2020 року стали:

– у номінації «Література, літературознавство» – Юрій Коцегуб, письменник, краєзнавець – за книги «Болбочан. Поміж двох огнів» та «З Україною в серці, з шаблею в руці»; Фелікс Штейнбук, доктор філологічних наук, професор кафедри русистики та східноєвропейських студій Університету Коменського у Братиславі – за збірку критичних есеїв-мініатюр «Інкубація «Яєць динозавра».

– у номінації «Журналістика, публіцистика» – Валентина Філоленко, член Національної спілки журналістів України, поетеса, викладач українознавства, методист-кореспондент з наукових праць, лауреат Загальнонаціонального конкурсу «Українська мова – мова єднання» – за художньо-публіцистичне видання «Благословенна Богом і людьми».

– у номінації «Народна творчість, народні ремесла» – Геннадій Тихонов, майстер художньої кераміки, член Національної спілки майстрів народного мистецтва України – за творчий доробок.

Урочиста церемонія нагородження лауреатів Премії відбудеться в Полтавському літературно-меморіальному музеї Панаса Мирного – 31 липня.« повернутися до списку новин