Пирятинська районна рада
Пирятинський район, Полтавська область

Відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування

Переглядів: 48

25 червня  відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування, яке провів голова районної ради Сергій Пазюк.  Розпочалося засідання з обговорення питання щодо незаконного припинення газопостачання до 16-квартирного будинку у с. Вікторія та неправомірних дій працівників  ПАТ "Лубнигаз" і Пирятинського відділення поліції. У підсумку керівники даних установ запевнили у проведенні службового розслідування, а також  дійшли згоди щодо необхідності налагодження діалогу між очільниками громад і керівництвом аби в подальшому не виникало подібних ситуацій.

Далі члени Координаційної ради вже вкотре обговорили питання подальшого функціонування сільських ФАПів. Як відомо, КП «Пирятинський центр первинної медико-санітарної допомоги» звернулося до сільських рад із проханням про виділення коштів на заробітну плату медичних працівників своїх закладів охорони здоров’я, оскільки  через незабезпеченість лікарями та перехід їх на приватну діяльність, підприємство у поточному році втрачає близько 3,5 мільйонів гривень. Нині через карантинні обмеження і податкові канікули у сільських бюджетах району також скрутна ситуація - вони суттєво недовиконуються, та все ж по можливості громади передають кошти на утримання своїх ФАПів.

Крім того, члени Координаційної ради ознайомилися з листом Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області щодо ідентифікації тварин, обговорили питання   майбутнього територіального утворення у межах Пирятинського району та визначилися із проведенням ІІ етапу районної Спартакіади "Краще спортивне село Пирятинщини".

За результатами Координаційної ради прийняті відповідні рекомендації.

« повернутися до списку новин