Пирятинська районна рада

У Великій Кручі відкрили кошти меморіальну дошку Станіславу Таранцю

Переглядів: 185

29 листопада у Великокручанській загальноосвітній школі відбулося відкриття меморіальної дошки Станіславу Таранцю, який загинув у зоні АТО на Сході України.

Народився Станіслав Олексійович 13 серпня 1979 року у селі Велика Круча, закінчив місцеву школу та військову кафедру Київського університету цивільної авіації. Проходив військову службу в Гвардійському (Дніпропетровщина), у військовій частині А-1532 у Донецьку, потім — у військовій частині в Кіровограді (3-й окремий полк спеціального призначення). Займав посаду начальника складу паливно-мастильних матеріалів. Під час проведення бойових дій займався забезпеченням військових частин паливом та неодноразово супроводжував конвої на схід України.

29 листопада 2014-го о 5-й годині ранку капітан Таранець вирушив із черговим конвоєм ПММ у Донецьку область, їхав у голові колони. Поблизу селища Куколівка, на слизькій дорозі, водій не впорався із керуванням, бензовоз кілька разів перевернувся. Від травм капітан помер на місці. У Станіслава лишилися донька 2005 р.н. та дружина, до речі,  теж військова і зараз знаходиться у зоні ООС.

У січні 2015 року ім'я Станіслава Олексійовича Таранця занесене до Книги Пошани Полтавської обласної ради.

На церемонії відкриття меморіальної дошки побував і заступник голови Пирятинської районної ради  Олексій Гусак.« повернутися до списку новин