Пирятинська районна рада

Працівники сільського господарства відзначили своє професійне свято

Переглядів: 100

Традиційно, в третю неділю листопада, в Україні відзначають своє професійне свято працівники сільського господарства. У цей день віддають данину пошани людям, що взяли на себе найважчу і найважливішу турботу – працювати на землі і годувати країну. Результати роботи аграріїв багато в чому залежать від погодних умов, які зачасту підносять справжні випробування. Але терпіння, професіоналізм і працьовитість селян дозволяють сьогодні з упевненістю говорити про отримані високі врожаї основних сільськогосподарських культур на Пирятинщині. Так, середня урожайність озимої пшениці в районі становить 57,2 ц/га (третій показник в області), соняшника – 32,1 ц/га (4 показник), сої – 23,5 ц/га (2 показник), кукурудзи – 83 ц/га (1 показник в області).

Особливу увагу заслуговують господарства, що утримують галузь тваринництва. Середньодобовий показник надоїв на 1 корову за 10 місяців поточного року у районі становить 19,6 кг. Це 5 позиція  в області, середньообласний показник – 16,2 кг.

Тож у переддень професійного свята, 15 листопада,  у великому залі адмінбудинку  відбулися урочистості. Аграріїв Пирятинського краю привітали голова районної ради Сергій Пазюк, депутат обласної ради Андрій Сімонов,  в.о.голови райдержадміністрації Лариса Богомаз та начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Павло Повшедний.

За сумлінну працю, особистий внесок у розвиток агропромислового комплексу, кращих працівників та керівників сільськогосподарської галузі відзначено грамотами та подяками.

Святковий настрій аграріям дарували місцеві артисти.

                                                                   Пирятинська районна рада                                                       « повернутися до списку новин