Пирятинська районна рада
Пирятинський район, Полтавська область

Національному природному парку «Пирятинський» виповнилося 10 років

Переглядів: 97

9 грудня у Пирятині відбулося засідання науково-технічної ради та святкове зібрання з нагоди 10-річчя створення Національного природного парку «Пирятинський».
          Розпочалося зібрання святковою презентацією «Про історію створення природоохоронної установи на території Пирятинського району», яку представив кандидат біологічних наук, доцент кафедри екології та зоології Навчально-наукового центру «Інститут біології та медицини»  Київського національного університету імені Тараса Шевченка Анатолій Подобайло.

Далі було ознайомлено із першими кроками практичної роботи НПП «Пирятинський», як природоохоронної установи державного значення та основними досягненнями за період з 11.12.2009 року.
         Також представлено презентацію Польового атласу-визначника найпоширеніших видів «Бабки Центральної України» та підсумки співпраці благодійної організації «Благодійний фонд Peli can live».
        На завершення учасники науково-технічної ради ознайомилися із персональною фотовиставкою «Краса природи Пирятинщини через фотооб’єктив Данила Тристана» та вітальними листами з нагоди 10-річчя створення НПП «Пирятинський».

У заході взяли участь голова районної ради Сергій Пазюк та його заступник Олексій Гусак.

« повернутися до списку новин