Пирятинська районна рада

На спільному засіданні постійних комісій

Переглядів: 78

29 травня відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради, яке провів голова районної ради Сергій Пазюк. У зібранні взяв участь голова районної державної адміністрації Анатолій Зайцев.

Як і зазвичай, розпочали із розгляду листів, які надійшли до районної ради, що стосуються передачі міжбюджетних трансфертів, потреби у виділенні додаткових коштів, подальшого використання будівлі колишнього патологоанатомічного відділення, недопущення перенесення в інше приміщення спеціалізованої медичної стоматологічної допомоги, забезпеченості засобами індивідуального захисту медичних працівників району тощо. Щодо медичного захисту працівників, керівники закладів охорони здоров’я повідомили про їх наявність і подякували всім, хто допомагав засобами індивідуального захисту. Також директор КП «Пирятинський ЦПМСД» Ірина Дядькова зауважила, що хоча і карантин послаблено, однак він не відмінений, тому заклад продовжує працювати у жорсткому режимі з обмеженням контактів пацієнтів і медичного персоналу. Директор зазначила, що нині школярі масово намагаються проходити  медогляд. Аби уникнути масового сплеску захворюваності, Ірина Дядькова закликала це робити  уже в липні – серпні.

У ході зібрання начальник фінансового управління райдержадміністрації Тетяна Кіріченко повідомила, що зважаючи на уведені податкові канікули через карантин, виникли проблеми із наповненням районного бюджету, який виконано лише на 87%. Та все ж основні виплати – заробітна плата та енергоносії – здійснено.

Далі депутати ознайомилися з ходом виконання ряду діючих районних програм, а саме: зайнятості населення Пирятинського району, "Всебічний захист соціально-економічних прав ветеранів війни, праці, військової служби, пенсіонерів, інвалідів та учасників антитерористичної операції", розвитку фізичної культури і спорту "Рухова активність - здоровий спосіб життя - здорова нація", "Підтримка діяльності Пирятинського районного військового комісаріату".

Цього літа, зважаючи на карантинні обмеження, заклади освіти району не будуть проводити сезон оздоровлення та відпочинку дітей.

Крім того, депутати схвалили запропоновані зміни до показників районного бюджету на поточний рік, погодили звіти про виконання фінансових планів комунальних підприємств охорони здоров’я за  I квартал 2020 року та внесення змін до фінансового плану КП "Пирятинська центральна районна лікарня" на поточний рік.

Також  погоджено термін дії договорів безоплатного користування на майно спільної власності територіальних громад Пирятинського району, надання дозволу відділу управління комунальним майном районної ради на передачу в оренду майнового комплексу, розташованого за адресою: м.Пирятин по вул. Ярмаркова, 43, схвалено кандидатури для нагородження Почесною грамотою та Грамотою обласної ради, ряд інших нагальних питань.

Наостанок депутати вирішили напрацювати декілька звернень, що стосуються відновлення роботи у Пирятині судово-медичної експертизи та недопущення закриття центральної районної аптеки №85, яка здійснює пільгове забезпечення ліками громадян.

Пленарне засідання сорок восьмої сесії заплановане на 4 червня.« повернутися до списку новин