Пирятинська районна рада

Шановні працівники культури Пирятинщини!

Переглядів: 108

Вітаю вас із Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва! Це професійне свято людей, які опікуються прекрасним і приносять у наше буденне життя ту життєдайну силу, яка допомагає  вирватись із тенет повсякденних проблем і поринути у світ гармонії.  Це свято, яке стосується кожного з нас, адже всі ми носії культури, традицій, звичаїв, мови сіл, селищ, міст, зрештою, країни, в якій живемо.

    Приємно, що на нашій Пирятинщині не тільки збереглися, а й продовжують розвиватися аматорські колективи, даруючи своє мистецтво не тільки жителям нашого району, а й за його межами. Дякуючи щоденній праці  працівників культури невтомно доглядаються джерела духовності, правди і краси. Впевнений, що ви й надалі докладатимете зусиль задля духовного розквіту рідного краю.

        Щиро дякую за вірність своєму покликанню, невтомний творчий пошук, самовідданість і подвижництво. Хай доля буде прихильною до вас, хай світлим, буде ваш життєвий шлях та шлях тих, кого ви ведете у чарівний світ мистецтва. Бажаю вам професійних успіхів, утілення нових цікавих ідей. Щастя, радості, міцного здоров’я вам і вашим родинам!

 

З повагою голова

районної ради                                                                                 Сергій  Пазюк
« повернутися до списку новин