Пирятинська районна рада
Пирятинський район, Полтавська область

На Полтавщині запрацював Екобус

Переглядів: 128

Відтепер не лише в Полтаві, а і в області курсуватиме екобус – пересувний приймальний пункт для збору небезпечних побутових відходів, який курсуватиме на території Полтавської області.

Новий транспортний засіб презентували днями в Диканьці під час семінару «Екобус для громад Полтавщини». Екобус (мікроавтобус Fiat Ducato) був придбаний та переобладнаний за кошти обласного бюджету у 2019 році в рамках обласної програми «Екологічні ініціативи Полтавської області на 2019 – 2021 роки». Його вартість – близько мільйона гривень. Обліковується на балансі Комунального автотранспортного підприємства Полтавської обласної ради (КАТП). Утилізація небезпечних відходів, зібраних екобусом, буде здійснюватися лише на спеціалізованих підприємствах.

Працівники КАТП, які збиратимуть небезпечні відходи, пройшли необхідне навчання.

Укладати договір на збір та перевезення небезпечних побутових відходів з обласним КАТП зможуть не лише органи місцевого самоврядування, а й районні ради, які ще мають у своєму підпорядкуванні населені пункти, що не увійшли  до складу ОТГ. На сьогодні екобус готовий виїжджати в усі райони області.

Для отримання додаткової інформації та з питань замовлення послуги екобусу можна звертатися за телефоном (0532)52-07-25 або на електронну пошту katr_pl@ukr.net.

« повернутися до списку новин