Пирятинська районна рада

Грошове забезпечення військовослужбовця рядового, сержантського складу

Переглядів: 56

Грошове забезпечення військовослужбовця залежить від займаної посади, військового звання, кваліфікації, терміну проходження військової служби. На сьогоднішній час грошове забезпечення осіб рядового, сержантського та старшинського складу становить від 7000 до 8500 грн.

Один раз на рік надається:

матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових  питань у розмірі місячного окладу грошового утримання (на підставі відповідних підтверджуючих документів)

грошова допомога на оздоровлення у разі надання щорічної чергової відпустки, у розмірі місячного грошового забезпечення.

При переїзді до нового місця військової служби в інший населений пункт виплачується грошова допомога у розмірі 100% місячного грошового забезпечення на військовослужбовця та 50% місячного грошового забезпечення на кожного члена сім’ї.

Вакансії, які існують у Десантно-штурмових військах Збройних Сил України

Інформація про наявність вакансій за військові частини Десантно-штурмових військ Збройних Сил України знаходяться у обласних та районних військових комісаріатах України. Перелік вакантних посад, щомісячно оновлюється на підставі заявок з військових частин ДШВ ЗС України.

В 199 навчальному центрі Десантно-штурмових військ Збройних Сил України проводиться підготовка військовослужбовців за контрактом за наступними спеціальностями:

 

військовослужбовців призваних з військових комісаріатів

Стpілецькі та розвідувальні спеціальності (стpілецькі)

стрілець

Танкові спеціальності

механік-водій, навідник-оператор

Спеціальності бойових машин і бpонетpанспоpтеpів (бойових машин десанту, колісних бpонетpанспоpтеpів)

водій, навідник, механік-водій, навідник-оператор

Спеціальності артилерії

оператор, навідник

Спеціальності з експлуатації автомобільної техніки (автомобілів)

водій
« повернутися до списку новин