Пирятинська районна рада

У підготовці до чергової сесії районної ради

Переглядів: 104

6 вересня відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради, яке провів голова районної ради Сергій Пазюк. У зібранні взяв участь голова районної державної адміністрації Олег Куча.

На початку засідання начальник фінансового управління райдержадміністрації Людмила Безушко повідомила, що станом на 1 вересня 2019 року сума перевиконання плану доходів районного бюджету становить 1 мільйон 44 тисячі гривень.

Далі депутати розглянули ряд листів, які надійшли до районної ради, що стосуються створення груп подовженого дня у Березоворудській та Новомартиновицькій школах, потреби у виділенні додаткових коштів та передачі субвенцій від сільських бюджетів.

Учасники зібрання заслухали інформацію начальника Пирятинського відділення поліції  Олексія Возного щодо стану боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності органів правопорядку на території Пирятинського району за перше півріччя 2019 року. Виступаючий зосередив увагу присутніх на зростанні шахрайств, які пов’язані із перерахунком коштів за так звані «заблокування персональної картки», «потрапляння рідних у ДТП» тощо. Очільник поліції наголосив на важливості проведення роз’яснювальної роботи серед населення, особливо людей похилого віку, з метою запобіганню потрапляння до шахрайських схем.

Депутати  заслухали інформацію про хід виконання районної цільової Програми "Забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2016-2019 роки, проживаючих на територіях, що не об’єдналися та звіт про виконання районного бюджету за перше півріччя 2019 року. Крім того, депутати погодили до затвердження районні програми, внесення змін до діючих і Календарного плану, внесення змін до показників районного бюджету на поточний рік, звіти про виконання фінансових планів за II квартал 2019 року комунальних підприємств  "Пирятинський центр первинної медико-санітарної допомоги" та  "Пирятинська центральна районна лікарня".

Також депутати попередньо погодили передачу будівель колишньої Каплинцівської школи на баланс Національного природного парку «Пирятинський», надали дозвіл КП "Пирятинська центральна районна лікарня" на передачу в оренду майна спільної власності територіальних громад району, схвалили передачу в  позичку автобуса ПАЗ 32054 для підвезення учнів до Вікторійської школи та Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу культури Пирятинської районної ради тощо.

Остаточний порядок денний буде сформовано на засіданні президії  районної ради.

Пленарне засідання сорок першої сесії районної ради заплановане на 17 вересня.    « повернутися до списку новин