Пирятинська районна рада

Представлено нового очільника Пирятинської райдержадміністрації

Переглядів: 97

4 березня заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації Катерина Рижеченко представила нового голову Пирятинської районної державної адміністрації Анатолія Зайцева. Він призначений на посаду розпорядженням Президента України №146/2020-рп від 25 лютого 2020 року.

У ході представлення Катерина Рижеченко доручила Анатолію Зайцеву упродовж тижня провести зустріч з громадянами, вважаючи це найкращим методом для з’ясування усіх першочергових проблем у районі. Також наголосила на необхідності налагодження конструктивної співпраці з депутатським корпусом, керівниками установ, організацій, підприємцями, органами місцевого самоврядування, закликала працювати над впровадженням реформ, проведенням інвентаризації земель тощо.

         У своїй промові Анатолій Зайцев зауважив, що спільними зусиллями ми зможемо досягти змін та реалізувати державні реформи.

Голова районної ради Сергій Пазюк привітав новопризначеного голову райдержадміністрації і, зокрема, наголосив на важливих викликах сьогодення у процесі впровадження медичної реформи.

 

                                                                                           Пирятинська районна рада« повернутися до списку новин