Пирятинська районна рада
Пирятинський район, Полтавська область

«Я щаслива людина, бо займаюся улюбленою справою»

Переглядів: 106

Так  говорить депутат районної ради, директор ТОВ «Ангел-2012» Юрій  Білик.

         Народився і виріс Юрій Володимирович у мальовничому  селі Теплівка. Його батько – учитель фізичної культури. Любов до спорту передалася і синові, він і зараз ним просто живе… За активної роботи Юрія, в тому числі і значної фінансової підтримки, у селі збудовано футбольний майданчик зі штучним покриттям, поряд – зимовий льодовий каток. Також красень - місцевий стадіон, футбольному полю якого може позаздрити навіть місто. Село має свою команду, яка грає у чемпіонаті Яготинського району, до речі, утримує її також Юрій Володимирович.

Ще одним захопленням депутата є музика і пісня. У шкільні роки юнак співав у естрадному колективі, згодом став потроху цим заробляти, виступаючи на урочистих подіях.

Та все ж справою душі вважає сільське господарство. Разом зі своїм сином Артуром займаються обробітком землі, вирощують сою, пшеницю та ячмінь. Юрій говорить: «Коли сідаю у трактор – оживаю…»

         Минулого літа Юрій Володимирович і декілька  місцевих фермерів вирішили облаштувати у селі ставок для громади. Здавалося, що із такого чагарника зробити це просто неможливо. Але завдяки великим зусиллям - їм це вдалося. Посеред села красується затишна водойма, де теплівчани  знаходять собі  порятунок від літньої спеки. На берег завезли пісок, обсадили зеленими насадженнями, запустили малька, обладнують зону відпочинку.

         Сьогодні таких людей, які працюють на ентузіазмі для свого села, вкладаючи особисті кошти, дедалі важче знайти. Та Юрій Білик – один із них, при цьому залишається скромним, не виставляючи напоказ свої реальні справи. Чоловік беззаперечно вірить, що його село має великі перспективи для розвитку і нізащо не погодився б переїхати до міста. Саме тут він щасливий…


« повернутися до списку новин