Пирятинська районна рада

Відбулася позачергова сесія районної ради

Переглядів: 88

6 листопада відбулося засідання сорок третьої позачергової сесії Пирятинської районної ради сьомого скликання, яке провів голова районної ради Сергій Пазюк. У зібранні взяли участь депутат обласної ради Олександр Гаркавенко та представники засобів масової інформації.

Безпосередньо перед пленарним засіданням пройшло спільне засідання постійних комісій, де детально розглянули запропоновані зміни до районних програм та показників районного бюджету. Окрім того, до порядку денного сорок третьої сесії було включено ще два нагальні питання.

У ході сесії депутати внесли зміни на поточний рік до Програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги в Пирятинському районі та фінансової підтримки комунального підприємства "Пирятинський центр первинної медико-санітарної допомоги" районної ради, Програми розвитку місцевого самоврядування у Пирятинському районі, Програми забезпечення безперебійного бюджетного процесу районного бюджету.

Далі обранці ухвалили зміни до показників районного бюджету на 2019 рік, якими, зокрема передбачено придбання комплектів меблів для КП «Пирятинський Центр первинної медико-санітарної допомоги», забезпечення препаратами інсуліну хворих на цукровий діабет, оплата послуг за відновлення розподілу природного газу закладів первинної медичної ланки, відшкодування витрат за навчання учнів сільської місцевості в Пирятинській школі мистецтвтощо.

Наостанок депутати підтримали Звернення Золотоніської районної ради щодо недопущення знищення сільських закладів освіти та виділили грошову допомогу на лікування працівника територіального центру соціального обслуговування.

 

                                                                     Пирятинська районна рада« повернутися до списку новин