Пирятинська районна рада
Пирятинський район, Полтавська область

На засіданні постійних комісій

Переглядів: 84

12 листопада відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради, яке провів голова районної ради Сергій Пазюк.

У ході зібрання депутати розглянули лист державної установи «Полтавський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» щодо закриття Пирятинського районного лабораторного відділення до кінця поточного року. Така ліквідація районних установ очікується по всій Україні, єдиним виходом збереження є створення комунального підприємства і його утримання з місцевого бюджету. У результаті обговорення, депутати районної ради підтвердили бажання зберегти на території району дану структуру, шляхом утворення комунального підприємства спільно із міською радою.

Далі депутати надали згоду на тимчасове поселення одинокого жителя села Яцини до відділення  стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання у с.Вишневе.

Крім того, депутати розглянули лист відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації щодо накладення штрафів на установу, відповідно до постанови Управління Держпраці у Полтавській області. Також на засіданні повідомлено про можливі порушення фінансово-господарської діяльності директором Новомартиновицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Зубенком І.І.

За результатами розгляду цих питань, районна рада вирішила рекомендували відділу освіти, молоді та спорту погасити штраф у сумі 87 633 грн. за рахунок коштів, виділених на фінансування установи; створити робочу групу по перевірці дотримання фінансово-господарської діяльності в загальноосвітніх опорних закладах району.

                                                                                 Пирятинська районна рада


« повернутися до списку новин