Пирятинська районна рада

Березоворудському аграрному коледжу - 90 років!

Переглядів: 138

За свою дев’яностолітню роботу заклад випустив тисячі спеціалістів, які працюють у різних галузях народного господарства, науці і освіті. Серед них – Герой Радянського Союзу Ф.П. Сербин; доктор сільськогосподарських наук, професор, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, академік МАНІПТ – Л.О.Животков; директор наукового центру «Інститут землеробства», академік Академії наук – В. Ф. Сайко та багато інших випускників – працьовитих, відповідальних, щирих і добрих людей.

З нагоди поважного ювілею,  29 жовтня, у Березоворудському аграрному коледжі відбулися урочистості, у яких взяв участь і голова Пирятинської районної ради Сергій Пазюк.

Урочистий оркестр, яскрава виставка, святкова дегустація, вражаючий фотомонтаж випусків різних років - все це створило атмосферу незабутньої багаторічної історії.

Сергій Пазюк висловлює подяку і шану всьому колективу коледжу, ветеранам закладу і бажає натхнення і творчого пошуку. Нехай життя буде багатогранним і плідним, а шлях до професійного зростання – успішним. Переконливих здобутків, міцного здоров’я і родинного щастя! А всім студентам і випускникам - добрими справами підтримувати і зміцнювати авторитет і славу навчального закладу.« повернутися до списку новин