Пирятинська районна рада
Пирятинський район, Полтавська область

У Пирятинському районі розпочали ремонт дороги Кролевець-Конотоп-Ромни-Пирятин

Переглядів: 68

На замовлення Служби автомобільних доріг у Полтавській області на автошляху, який з’єднує Полтавську та Сумську області, проводиться поточний середній ремонт. Роботи продовжуються в Пирятинському районі. Триває заміна дорожнього одягу на уражених ділянках.

Одна з пріоритетних доріг Полтавщини, на яких розпочато ремонти в 2020 році, – Р-60 Кролевець-Конотоп-Ромни-Пирятин. Після проведеної аналітики стану автодороги вирішено розпочати роботи в Лохвицькому та Пирятинському районах.

Наразі підрядна організація працює в межах 223-226 км в Пирятинському районі. Вже проведено холодне фрезерування пошкоджених шарів дорожнього одягу. Розпочато влаштування вирівнюючого шару асфальтобетонної суміші. Після оновлення цієї ділянки дорожники будуть рухатися в сторону Пирятину. Після завершення робіт на всіх ділянках буде нанесена дорожня розмітка та встановлені нові дорожні знаки.

Протягом березня в цьому році була відновлена ділянка протяжністю 3 км в Лохвицькому районі.

Протяжність автошляху в межах Полтавської області - 82,5 км. Щодня неї проїздить близько 5 тисяч транспортних засобів. Значна частина з них – вантажівки.

 

Пресслужба Служби автомобільних доріг у Полтавській області

« повернутися до списку новин