Пирятинська районна рада

Пирятинська районна рада ухвалила ряд доленосних рішень

Переглядів: 158

Добігають до завершення повноваження депутатів Пирятинської районної ради сьомого скликання. Вже зовсім скоро нас очікують зміни у зв’язку із ліквідацією Пирятинського району та утворенням нового великого формату Лубенського. І сьогодні, 16 жовтня, обранці зібралися на позачергове засідання п’ятдесят першої сесії аби ухвалити ряд доленосних рішень для нинішньої районної громади.

Передувала пленарному засіданню спільна робота усіх депутатських комісій, де було остаточно напрацьовано і узгоджено проекти важливих рішень.

  Сесія розпочалася із затвердження звіту про виконання районного бюджету за 9 місяців 2020 року, який складає 93,8%. Далі депутати внесли зміни до деяких районних програм і показників районного бюджету на поточний рік, передали міжбюджетний трансферт з районного бюджету до  бюджету Пирятинської міської ОТГ на утримання вторинної медичної галузі.

У ході сесії затверджено План розвитку КП "Пирятинська центральна районна лікарня" та Звіт за ІІІ квартал 2020 року   про виконання фінансового плану даного підприємства.

З метою подальшого збереження місцевої лікарні, яка слугуватиме для потреб наших людей, депутати ухвалили рішення про вихід із складу засновників та передачу комунального підприємства "Пирятинська центральна районна лікарня" Пирятинської районної ради зі спільної власності  громад Пирятинського району у спільну власність Пирятинської міської об'єднаної територіальної громади, в особі Пирятинської міської ради. Також прийнято рішення про передачу нерухомого майна спільної власності територіальних громад Пирятинського району та майнового комплексу центральної  районної лікарні, комплексу будівель та споруд. Крім того, депутати ухвалили рішення про добровільну відмову від права постійного користування земельними ділянками комунальної власності міської ради та ряду сільських рад, які перебували в користуванні районної ради.

          Наостанок депутати затвердили Звіт про виконання фінансового плану КП "Пирятинський центр первинної медико-санітарної допомоги" Пирятинської районної ради за ІІІ квартал 2020 року та розпорядження голови районної ради, прийняті у міжсесійний період.

У роботі сесії взяли участь 24 депутати, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Созінова, сільські голови, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, особи, причетні до розгляду питань порядку денного, представники засобів масової інформації.

 Вів засідання голова районної ради Сергій Пазюк.« повернутися до списку новин