Пирятинська районна рада

На спільному засіданні постійних комісій

Переглядів: 68

21 лютого голова Пирятинської  районної ради Сергій Пазюк провів спільне засідання постійних комісій районної ради, у якому взяв участь голова районної державної адміністрації Олег Куча.

Першочергово депутати заслухали звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік, де озвучено суму залишків коштів станом на 1 січня 2020 року. Що стосується вільного залишку коштів районного бюджету, який можливий до розподілу - це 2 мільйони 46 тисяч гривень.

Далі розглянуто ряд листів, які надійшли до районної ради, зокрема, відповідь Міністерства освіти та науки України на звернення депутатів районної ради щодо недопущення закриття закладів загальної середньої освіти у сільській місцевості.

У ході роботи постійних комісій депутати погодили зняття з контролю районних програм, термін дії яких закінчився, схвалили Методичні рекомендації щодо порядку розроблення районних цільових програм, моніторингу та звітності про їх виконання та Положення по попередньому розгляду матеріалів для надання разової благодійної грошової допомоги хворим громадянам району та одноразової допомоги для вирішення соціально-побутових проблем членам сімей учасників бойових дій, які загинули в зоні проведення антитерористичної операції та Операції об’єднаних сил.

Також детально розглянуто цілий ряд проектів районних програм та внесення змін до діючих і погоджено їх до затвердження, зокрема:

  • підтримки функціонування мобільної бригади соціально -психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/ або насильства за ознакою статі;
  • покращення соціального обслуговування найбільш вразливих верств населення району;

- соціального захисту потерпілих (поранених)та членів сімей загиблих (померлих) осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також брали участь в АТО та ООС та членів сімей осіб, які беруть участь в АТО та ООС в районах її проведення;

  • "Чорнобильці серед нас, з нами в житті та пам’яті";

- по пільговому забезпеченню окремих категорій громадян;

  • цивільного захисту Пирятинського району;
  • "Підтримка військової частини Збройних Сил України, яка розташована на території Пирятинського району;

- охорони і поліпшення екологічного стану навколишнього природного середовища Пирятинського району та інші.

Депутати погодили на розгляд сесії питання про стан боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності органів правопорядку на території Пирятинського району у 2019 році; про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності органів прокуратури на території Пирятинського району у 2019 році; внесення змін до показників районного бюджету на 2020 рік; звіти про виконання фінансових планів комунальних підприємств охорони здоров’я за  2019 рік.

Крім того, обранці схвалили  передачу  автомобіля ГАЗ 2705-414, 2007 року випуску, з балансу територіального центру на баланс районної ради, надання дозволу КП "Пирятинський ЦПМСД" на передачу в оренду майна спільної власності територіальних громад району (частини приміщення сільської амбулаторії у с. Нові Мартиновичі), виведення з оперативного управління КП "Пирятинська центральна районна лікарня" нежитлової будівлі дитячої консультації та стоматології тощо.

Наостанок депутати підтримали Звернення до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України,  Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг щодо скасування оплати за послуги розподілу природного газу.

Пленарне засідання сорок шостої сесії районної ради сьомого скликання заплановане на 27 лютого.

 

                                                             Пирятинська районна рада« повернутися до списку новин