Пирятинська районна рада

У підготовці до чергової сесії районної ради

Переглядів: 106

28 листопада відбулося спільне засідання постійних комісій  районної ради, яке провів голова районної ради Сергій Пазюк. У зібранні взяли участь голова райдержадміністрації Олег Куча та депутат обласної ради Олександр Гаркавенко.

Розпочали роботу із розгляду листів, які надійшли до районної ради, зокрема, що стосуються передачі субвенцій із сільських бюджетів, проблем освітянської галузі, галузі охорони здоров’я, в тому числі їх фінансового забезпечення тощо. Також озвучено отримані відповіді на  Звернення депутатів районної ради щодо продовження мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення.

Далі депутати перейшли до розгляду питань сорок четвертої сесії районної ради, серед яких - звіт голови районної ради, що буде представлений у  сесійній залі. У ході засідання заслухано інформацію відділу "Пирятинське бюро правової допомоги" Лубенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, про хід виконання Програми правової освіти населення Пирятинського району на 2016-2020 роки. За результатами обговорення, висловлено побажання щодо частішого виїзду до сільських населених пунктів з метою допомоги людям.

На розгляд обранців представлено ряд звітів про виконання  за 9 місяців поточного року - районного бюджету, фінансових планів комунальних підприємств  районної ради "Пирятинський Центр первинної медико-санітарної допомоги" та "Пирятинська центральна районна лікарня".

Депутати погодили внесення змін до деяких районних  програм та показників районного бюджету на 2019 рік, схвалили передачу майна спільної власності територіальних громад району у комунальну власність Сасинівської сільської ради, надання дозволу КП "Пирятинська центральна районна лікарня" на передачу в оренду майна спільної власності територіальних громад району та затвердження розпоряджень голови районної ради, прийняті у міжсесійний період.

З метою збалансування видаткової частини, представлений до затвердження  фінансовий план  на 2020 рік комунального підприємства "Пирятинський Центр первинної медико-санітарної допомоги" відправлено на доопрацювання.

Крім того, депутати обговорили ситуацію із відсутністю лікарів-педіатрів у Пирятинському Центрі
                                                                    

Пирятинська районна рада
« повернутися до списку новин