Пирятинська районна рада
Пирятинський район, Полтавська область

У Пирятинському центрі первинної медико-санітарної допомоги проведено ремонти у трьох кабінетах

Переглядів: 78

Нещодавно у  Пирятинському центрі первинної медико-санітарної допомоги проведено капітальні ремонти у трьох кабінетах. Тут повністю замінено підлогу, двері, вікна, систему освітлення, пофарбовано стіни і стелю, підведено водопостачання, а також придбано функціональні меблі. Тепер в оновлених  кабінетах розмістилися сімейні лікарі, які вже проводять прийом пацієнтів. Таке перетворення здійснено за кошти депутата обласної ради Андрія Сімонова, які він направив з фонду розвитку окремих територій. Загальна вартість проекту 250 тисяч гривень.

Сьогодні Андрій Сімонов побував у Пирятинському центрі первинної медико-санітарної допомоги і особисто оглянув новенькі об’єкти. Дійсно, кабінети стали сучасними, комфортними як для лікарів, так і для пацієнтів, сподіваємося, що такі зміни позитивно вплинуть і на якість надання медичних послуг.

Директор комунального підприємства Ірина Дядькова  і Андрій Сімонов обговорили плани подальшої співпраці у напрямку покращення матеріально-побутових умов Центру. Для цього Андрій Вікторович буде залучати кошти як з обласного бюджету, так і власні.

« повернутися до списку новин