Пирятинська районна рада
Пирятинський район, Полтавська область

Відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради

Переглядів: 120

14 серпня відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради, яке провів голова районної ради Сергій Пазюк. У зібранні взяв участь голова районної державної адміністрації Анатолій Зайцев.

Як і зазвичай,  депутати розпочали із розгляду листів, які надійшли до районної ради, що стосуються виділення коштів на обов’язкове медичне страхування медичних працівників на випадок захворювання на COVID-19, продовження терміну функціонування районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту, передачі субвенцій від сільських бюджетів. Далі Сергій Пазюк ознайомив із відповідями на Звернення депутатів районної ради щодо недопущення закриття центральної районної аптеки, яка, до речі, вже повноцінно запрацювала. Щодо відновлення роботи судово-медичної експертизи у Пирятинському районі, Департаментом охорони здоров’я повідомлено, що мережа районних відділень оптимізована з урахуванням навантажень, і відкриття його у Пирятині є недоцільним, адже потребує додаткових витрат на утримання.

Крім того, депутати розглянули лист керівника підрозділу в Полтавській області Міжнародної громадської організації "Міжнародна асоціація  екологічного захисту довкілля" про збереження природної та культурної спадщини України та земель Пирятинщини і скасування рішень щодо земельних ділянок, які знаходяться в руслі річки Гнилогуз та прибережної території між селами Прихідьки і Дейманівка, площею 23,2410 та 32,5202 га. Обранці вирішили стати на захист земель водного фонду і не допустити їх розорювання.

Далі депутати перейшли безпосередньо до розгляду сесійних питань. Першочергово погодили інформацію про стан законності, заходи  щодо її зміцнення та результати діяльності органів прокуратури, про стан боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності органів правопорядку на території Пирятинського району та звіт про виконання районного бюджету у I півріччі 2020 року.

Також підтримано забезпечення безоплатним одноразовим харчуванням учнів у закладах  загальної середньої освіти району, внесення змін до показників районного бюджету на 2020 рік, звіти про виконання фінансових планів за II квартал поточного року комунальних підприємств  "Пирятинський центр первинної медико-санітарної допомоги" та  "Пирятинська центральна районна лікарня". Що стосується питання затвердження нової редакції Положення про платні медичні послуги КП "Пирятинська центральна районна лікарня", заступник директора з економічних питань Лариса Пономаренко повідомила, що керувалися встановленими обласними тарифами, які, зокрема передбачають суттєве збільшення цін на послуги баклабораторії. Однак депутати висловили зауваження, що запропоновані обласні тарифи мають рекомендаційний характер і не потрібно на них переходити, а встановлювати свої аби вони були доступними для наших жителів.

 

Крім того, депутати схвалили нові редакції Положення про районний організаційно-методичний центр клубних закладів та його штатний розпис і Положення про літературно-мистецьку премію імені Дмитра Луценка "Осіннє золото" тощо.

Наостанок депутати погодили декілька майнових питань та проект

рішення щодо заборони грального бізнесу на території Пирятинського району.

Пленарне засідання сорок дев’ятої сесії районної ради заплановане на 19 серпня.                            

« повернутися до списку новин