Пирятинська районна рада
Пирятинський район, Полтавська область

На часі формування районного бюджету на наступний рік

Переглядів: 96

У процесі формування районного бюджету на 2020 рік, 13 грудня відбулося засідання  постійної комісії  районної ради з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та управління майном, яке провів заступник голови комісії Олександр Демиденко, У зібранні взяли участь голова районної ради Сергій Пазюк та його заступник Олексій Гусак.

У результаті детальної роботи профільна комісія підтримала пропозицію районної організації інвалідів «Союзу організацій інвалідів України» про виділення коштів на реалізацію заходів та поїздок, погодила фінансування Місцевого осередку ГО ВФСТ «Колос» у Пирятинському районі, передачу трансфертів сільським бюджетам на 2020 рік для утримання дошкільних навчальних закладів і закладів культури та відшкодування витрат за навчання сільських учнів у Пирятинській школі мистецтв.

           Депутати погодили ряд районних програм на 2020 рік, а саме: «Всебічний захист соціально-економічних прав ветеранів війни, праці, військової служби, пенсіонерів, інвалідів та учасників антитерористичної операції»; Комплексна Програма розвитку  та  підтримки  комунального підприємства "Пирятинська  центральна районна  лікарня"  районної  ради; цільова Програма підтримки та розвитку комунального підприємства "Пирятинський Центр первинної медико-санітарної допомоги" районної ради; «Соціальна реабілітація дітей з інвалідністю»; «Надання соціальних послуг особам, що перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги»; цільова Програма сприяння культурно-мистецькому розвитку дітей Пирятинського району; цільова Програма "Сучасна поліція - безпечний район " на 2020 – 2021 роки. Також попередньо схвалено низку Календарних планів на наступний рік та внесення змін до діючих програм.

 Начальник фінансового управління райдержадміністрації                                                             Людмила Безушко представила на розгляд бюджетної комісії проект районного бюджету на 2020 рік. За попередньою інформацією, прогноз доходів загального фонду районного бюджету (без урахування трансфертів)  обраховано у сумі 39 405,7 тис. грн. Основним джерелом надходжень загального фонду є податок на доходи фізичних осіб, головним  фактором, що вплинув на прогноз податку, є  підвищення мінімальної заробітної плати з 1 січня наступного року до 4 723 грн. Вцілому, завдяки спільній активній роботі, основний фінансовий документ району має оптимістичні показники для забезпечення життєдіяльності району у наступному році.

« повернутися до списку новин