Пирятинська районна рада

У Кейбалівці обговорювали проблеми медичної допомоги

Переглядів: 93

Вже майже пів року у Кейбалівському ФАПі немає фельдшера і жителі цього села, як і сусіднього Леляки, фактично залишилися без первинної медичної допомоги. За словами директора КП «Пирятинський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Ірини Дядькової, немає фахівця, який би погодився  їхати працювати у село, тож їй довелося скоротити посаду санітарки і відправити людину у Центр зайнятості.

За ініціативою Сасинівського сільського голови Віктора Скорика, 31 січня у Кейбалівці відбулася робоча зустріч громади села із директором КП Іриною Дядьковою, на якій побував і заступник голови районної ради Олексій Гусак.

У ході зібрання обговорювалися питання стану впровадження медичної реформи для жителів сіл Пирятинщини, механізму надання медичної допомоги населенню та про долю ФАПу у Кейбалівці. Ірина Дядькова ознайомила присутніх із особливостями медичного обслуговування у закладах м. Пирятин, алгоритмом дій пацієнта, який звертається за допомогою. Змоделювали різні випадки звернень.

Болючим для людей залишається питання відсутності медичного працівника на селі. Попри економічну скруту для комунального підприємства первинної допомоги, під час зустрічі напрацювали варіант виходу із ситуації – спільна робота сільської ради та керівництва КП по заохоченню і створенню умов для спеціаліста, який би захотів обслуговувати три села: Кейбалівка, Леляки та Меченки.« повернутися до списку новин