Пирятинська районна рада
Пирятинський район, Полтавська область

На Пирятинщині відзначили Міжнародний День людей з інвалідністю

Переглядів: 136

3 грудня в усьому світі відзначається Міжнародний День людей з інвалідністю. На жаль, із року в рік на Землі кількість людей з обмеженими можливостями збільшується. В Україні таких людей майже 3 мільйони, на Пирятинщині - близько 2 тисяч. Але варто відзначити, що ці люди не вимагають до себе жалю, бо давно усвідомили що це шлях в нікуди. Вони пристосовуються як можуть зі всіх своїх сил. Так сталося, адже на їх місці міг би опинитися будь-хто, а найголовніше – вони можуть жити серед людей і відчувати себе звичайними людьми.

І саме сьогодні на Пирятинщині, у великому залі адмінбудинку, відбулося грандіозне свято, ініціатором і організатором якого стала Ольга Лукеча - громадська активістка, помічник-консультант депутата районної ради.

Вітальні промови керівництва району та міста, відзначення грамотами, а головне – люди з особливими потребами в урочистій атмосфері і на великій сцені демонструють свої таланти.

Цього ж дня районною організацією «Союз організації інвалідів України» проведено тематичний захід у Центрі громадського діалогу, на якому побував голова районної ради Сергій Пазюк.  

                                                                              Пирятинська районна рада

« повернутися до списку новин