Пирятинська районна рада
Пирятинський район, Полтавська область

У Березоворудській та Новомартиновицькій загальноосвітніх школах будуть функціонувати групи подовженого дня

Переглядів: 175

8 вересня відбулося засідання постійної комісії районної ради  з питань освіти, культури, молодіжної політики, спорту та туризму.  У ході зібрання депутати розглянули звернення батьків учнів Березоворудської та Новомартиновицької загальноосвітніх шкіл щодо функціонування у цих закладах груп подовженого дня. Обранці підтримали дану пропозицію і вже із середи розпочнеться їх робота.

Також члени комісії обговорили  листи відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації щодо виділення додаткових коштів на оплату праці  працівників галузі, а саме: групи по централізованому господарському обслуговуванню, методичного кабінету, технічних працівників закладів загальної середньої освіти. Оскільки наразі вільних коштів у районному бюджеті немає, комісія рекомендувала переглянути внутрішні резерви відділу та повернутися до розгляду питання вже у жовтні.

Зважаючи на дотримання протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину, депутати обговорили питання щодо забезпечення засобами індивідуального захисту шкіл району, зокрема Новомартиновицької зш І-ІІІ ступенів.

Наостанок заступник голови районної ради Олексій Гусак повідомив, що працівників районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації попереджено про можливе вивільнення.

« повернутися до списку новин