Пирятинська районна рада
Пирятинський район, Полтавська область

Відбулася сорок перша сесія районної ради

Переглядів: 85

17 вересня відбулося пленарне засідання сорок першої сесії Пирятинської районної ради сьомого скликання, у якому взяли участь голова районної державної адміністрації Олег Куча, сільські голови,  керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ та організацій, причетні до розгляду питань порядку денного, представники засобів масової інформації.

У ході роботи депутати заслухали інформацію заступника керівника Лубенської місцевої прокуратури Віктора Фурси щодо стану законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності органів прокуратури на території Пирятинського району у першому півріччі 2019 року. Зокрема зазначено, що

за статистичними даними на території Пирятинського району всього зареєстровано 229 кримінальних правопорушень (за 1 півріччя 2018 обліковано 239). Завдяки вжитим скоординованим заходам керівництва місцевої прокуратури вдалося зменшити кількість злочинів середньої тяжкості на  56,6% (з 113 до 64), зменшилася кількість злочинів проти власності (з 141 до 113), зменшилася кількість злочинів, вчинених з числа осіб, які раніше вчиняли злочини (з 60 до 27), не допущено вчинення умисних вбивств та розбійних нападів. На 50 % (з 12 у 2018 до 6 у 2019) зменшилася кількість злочинів у сфері обігу наркотичних засобів та речовин. На рівні минулого року залишився показник фактів виявлення збуту наркотичних засобів - 3. Водночас є і деякі негативні тенденції в динаміці та структурі злочинності. Зокрема збільшилася кількість тяжких тілесних ушкоджень (з 0  до 1), кількість грабежів (з 2 до 3) та злочинів проти безпеки руху та експлуатації транспорту (з 6 до 8 ). Також через зареєстрований 1 факт безвісного зникнення громадянина та 1 факт подвійного самогубства матері і дитини, збільшилась кількість особливо тяжких злочинів.

Більше скоєно злочинів неповнолітніми (з 3 до 8), які всі розкрито та обвинувальні акти направлено до суду. Відсоток розкриття злочинів по Пирятинському району становить    44,2 %, при 38,9 % середньообласного.

Начальник Пирятинського відділення поліції Гребінківського відділку поліції ГУНП у Полтавській області Олексій Возний поінформував присутніх про стан боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності органів правопорядку на території району за перше півріччя 2019 року. Виступаючий наголосив, що за 6 місяців поточного року до Пирятинського ВП  надійшло 2161 заява та повідомлення про кримінальні правопорушення та інші події. Зареєстровано  кримінальних проваджень, без урахування знятих та минулих років, –176. За звітний період на території району зареєстровано 97 крадіжок, по 38  КП особи встановлені (42,22%). Відносно приватної власності скоєно 87 крадіжок по 28 КП особи встановленні ( 35%). Зареєстровано18 шахрайств та 3 грабежі, один з яких 1 розкритий.

Депутати затвердили звіт про виконання районного бюджету за перше  півріччя 2019 року, затвердили районні програми,  внесли зміни до діючих та Календарного плану.

Крім того, народні обранці внесли зміни до показників районного бюджету на 2019 рік, затвердили звіти про виконання фінансових планів комунальних підприємств районної ради "Пирятинський центр первинної медико-санітарної допомоги" та "Пирятинська центральна районна лікарня"  за II квартал поточного року.

Також депутати ухвалили рішення про передачу будівель колишньої Каплинцівської школи у державну власність та на баланс Національного природного парку «Пирятинський», надали дозвіл КП "Пирятинська центральна районна лікарня" на передачу в оренду майна спільної власності територіальних громад району, схвалили  позичку автобуса ПАЗ 32054 для підвезення учнів до Вікторійської школи, затвердили Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу культури Пирятинської районної ради тощо.

Вів пленарне засідання голова районної ради Сергій Пазюк.

                                                                     Пирятинська районна рада

« повернутися до списку новин